Son Yenilikler ve Bilgilendirmeler

Sürekli güncellen yenilikler sayfamızdan son teknolojik gelişmeleri, favori ürünleri ve kongre detaylarını takip edebilirsiniz.


“Monark LC6 Dünyanın En güçlü Ergometresi”

3800 Watt Güç!!!  Dünyanın En Güçlü Aerobik Ergometresi Monark LC6

Dünya Bisiklet Şampiyonu Lance Armstrong Aerobik Testlerini Dünya’nın en güçlü ergometresinde yaptı.

 

 


CSMI Cybex Humac Norm 2018

1) Norm Sistemi,  İzokinetik sistemlerde Dünya’da ilk defa Robotik mod kullanımını sunar.   Robotik mod sayesinde CPM ve izokinetik modlar otomatik uygulatılır ve sistem aktif olarak çalışır.

2) Humac Wheel Ataçman opsiyonuyla sisteminiz; arm curl, pulley, row, squat, iç-dış rotasyon vb. birçok egzersiz istasyonu özelliği ekleme ve egzersizleri hiçbir sakatlık riski taşımadan izokinetik olarak uygulatma imkanı sunar. HUMAC wheel ataçmanı izokinetik prensiplere uygun olarak egzersiz imkanı sunan Dünya’daki ilk izokinetik sistemdir.

3) Izometrik Feedback hedefleri atayabilir ve Humac sisteminin gerçek zamanlı olarak  hastayla ile ilgili maksimal kasılma tespitinden sonra hastayı sadece maksium-minimum hedefler arasında çalıştırabilirsiniz.

4) HUMAC yazılımında gerçek zamanlı ROM ekranı  görüntülenir. Bu sayede hastalar tam hareket aralıklarına ulaşmak için ne kadar çaba sarf etmeleri gerektiğini gerçek zamanlı olarak görür ve teşvik edilir.

 5) Humac son versiyonuyla İzokinetiklerde  ilk defa  “Kesikli Darbe Testi” uygulatabilirsiniz. 

 6) Ayrıntılı Teşhis Raporu moduyla  hastanın teşhisi cihaz tarafından otomatik olarak yapılır.  Humac ekteki dosyadaki örnek raporlar gibi birçok raporu otomatik olarak ve İngilizce veya tamamen Türkçe olarak sunar.

 7) Humac son modeliyle testin her konumunda marker atayabilirsiniz.

 8) Humac son versiyonuyla “REAKSİYON ZAMAN TESTİ” yapabilirsiniz. Hasta Tepki süresi, Hastanın Hedefe Ulaşma süresi, Hastanın hedefte kalma sürelerini otomatik olarak ölçebilirsiniz.

 9) Humac son versiyonuyla Sistem Kalibrasyon tamamen otomatik olarak yapılmakta ve ölçüm sonuçlara her seferinde aynı yüksek hassasiyetle hesaplanmaktadır.  

 

 


Dünya’daki İlk Koşu Analiz Sistemi

Gait Analiz, Koşu Analizi, hareket ve postür analizini tek bir sistem üzerinden yapabilmek her kullanıcın hayalidir.

Walker View bu hayalinize gerçeğe dönüştürdü…